Sporteredmények

AZ ÉV VÉGÉN SZERETNÉNK MEGEMLÍTENI ISKOLÁNK DIÁKJAINAK KIEMELKEDŐ SPORTEREDMÉNYEIT.

Az amatőr országos diákolimpiai döntőben szerepeltek úszóink, ahol Vörös Flóra 11.E osztályos tanuló a 3. helyen csapott célba, míg a Bene Réka (12.C), Pál Nóra (11.E) Pintér Édua (10.B) és Vörös Flóra összetételű 4×50 m-es gyorsváltó a 11. helyet szerezte meg.

uszok
Az „A” kategória azaz a profi tornászok országos diákolimpiai döntőjében két diákunk szerepelt, akik gyönyörű eredményeket értek el. Miklós Dorina (6.E) ugrásban szerzett bronzérmet, felemáskorláton, talajon és egyéni összetettben 6. helyezést, míg gerendán 7. helyezést ért el. Tóth Dorottya (9.E) egyéni összetettben és felemás korláton bronzéremmel gazdagodott, gerendán és talajon 4.helyzést, míg ugrásban 5. helyezést szerzett.

tornaszok

Kisgimiseink „fiú” sakk csapata szépen menetelt a tanév során. Először megnyerték a városi, majd a megyei versenyt, amellyel jogot szereztek az országos döntőben való részvételre. Ott a 30 csapat közül az előkelő 12. helyen végeztek.
A csapat tagjai: Lukács Anna (5.E),  Kratzmajer Ákos (5.E), Dudás Máté (6.E), Szmodics Levente (6.E)

sakkozok
Lukács Anna, Dudás Máté, Szmodics Levente, Kratzmajer Ákos

kezilabdazok1

Az Amatőr Kézilabda Diákolimpia döntőjébe idén nagyon nagy küzdelmek árán jutott be csapatunk. A megyei döntőben óriási csatában nyertünk a székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium csapata ellen, így biztosítottuk helyünket az országos döntőben, amely idén is Békéscsabán került megrendezésre. A tavalyi helyezésnél szerettünk volna kicsit jobban szerepelni, ami nem sikerült, ugyanakkor sokkal szorosabb mérkőzéseket játszottunk, amire büszkék lehetünk. Végül a 15. helyezést sikerült elérni.