1. helyet vívták ki diákjaink, a Rudas „gpsz” Informatikai Csapatversenyén

DSZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium által, már 11. alkalommal megrendezett versenyen iskolánk egy csapata is megmérettette magát. Több területen is helyt kellett állniuk, hiszen volt szövegszerkesztési és táblázat-kezelési feladatuk. Valamint algoritmizálási tudásukat, programozói készségeiket és általános informatikai tájékozottságukat is próbára tették. A versenyen szerezhető összpontszámból a Széchenyi csapata mindössze csak 8 pontot vesztett, s ezzel toronymagasan végeztek az 1. helyen. Magukat „Szánalom Banda” néven aposztrofáló trió, a 8.E osztályból verbuválódott.

Balról: Pillár Bence, Süli Henrietta, Sipos Kornél
Tanáraik: Heltai Éva és Koppányiné Sági Mónika
Fotó forrása: https://www.rudas.hu/index.php?p=hir&hid=426

Gratulálunk nektek! Büszkék vagyunk rátok!