Teqball bemutató

2022. május 24-én a BE My Sport SE teqball-os fiataljai tartottak iskolánk diákjainak bemutatót.

Bemutatták az eszköszt, a teqball asztalt (ami magyar találmány), valamint a különféle sportágakat, a teqballt, a teqist, teqpongot, teqvolyt, qatchot, amely sportágakat ezen az asztalon lehet játszani. A fiatalok között volt két parasportoló is, ők is megmutatták, hogy az adott sportágakat hogyan játszhatják parasportolók is.

A gyerekek nagy érdeklődéssel figyelték a bemutatót. Miután a fiatalok minden sportágat ismertettek, a mi diákjainkon volt a sor, hogy kipróbálják az adott sportágat. Szívesen vetették bele magukat az ismeretlenbe, próbálták ki az általuk kiválasztott sportágat.

Diákjainknak kis ajándékcsomaggal kedveskedett a sportegyesület. Kellemes délelőttöt töltöttek el tanulóink megismerkedve újabb sportágakkal.